KURUMSAL / ŞİRKET PROFİLİ

ŞİRKET PROFİLİ

EMTA, 1974 yılında EMTA Elektrik Makine Ticaret A.Ş. sıfatı ile kurulduğu günden bu güne kadar gelişimini, enerji iletim ve dağıtım sektörünün en güvenilir ve saygın şirketi olmak vizyonu ve global enerji iletim ve dağıtım ağının kurulmasındaki sorumluluk ve yükümlülüklerini göz önünde bulundurarak devam ettirmektedir. Bu gün itibarı ile faaliyetlerimiz, sektörel ihtiyaçlar göz önüne alınarak, hizmet alanında uzmanlaşmış ve değerli müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek amacında bulunan, üretim, taahhüt ve ticaret bağımlı şirketlerimiz tarafından icra edilmektedir

EMTA Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kadirli/Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, yıllık 60.000 ton mamul üretim kapasiteli fabrikası ile, aluminyum filmaşin, tel, iletken ve güç kabloları imalatında Avrupa ve Ortadoğu’ nun önemli imalat merkezlerinden birisi konumundadır.

EMTA Enerji Elektrik İnşaat ve Mühendislik Ticaret A.Ş., yurt içi ve yurt dışında, kamu kuruluşları ve özel yatırımcılara, enerji üretim santralleri projelerinin elektro-mekanik işleri konusunda anahtar teslim müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Bu doğrultuda ilgili tüm kamu kuruluşlarının yeterliliklerini şirket bünyesine kazandırmış olup, Türkiye haricinde Cezayir, Kanada, Kazakistan, Irak ve Türkmenistan marketlerinde anahtar teslimi projelerde ana yüklenici sıfatı ile projeler ifa etmiştir. Şirketin ana hedefi, yurt içindeki sektörel lider firma konumunu korumak ve yurt dışı pazarlarında yeni iş alanları geliştirmektir.

EMTA Ticaret A.Ş. ve EMTA Elektrik Dış Ticaret A.Ş., kardeş ve çözüm ortağı şirketlerinin üretim kabiliyetlerindeki ürünlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlama ve satış faaliyetlerini düzenleyen, ticaret şirketleridir. Şirketlerimiz, alternatiflerinden farklı olarak, değerli işverenlerine mühendislik desteği vererek, projelerine katma değer kazandırmaktadır.

EMTA özellikle son 10 yıl içerisinde, yerel piyasa odaklı şirket hüviyetinden, beş kıtada, yüzlerce müşterimize hizmet veren global bir şirket olma arzu ve amacı ile çalışmaktadır. Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Kuzey Amerika ülkeleri ve BDT ülkeleri, yurt içinde sağlamış olduğumuz saygınlığımızı taşımak gayreti ve çabasında olduğumuz marketlerdir. EMTA bağımlı şirketlerinin yurt dışı pazarlardaki etkinliğini ve müşteri ile direkt kontak sayısını arttırmak amacı ile Tripoli / Libya, Erbil / Irak, Vancouver / Kanada, yurtdışı şirketleri veya yurt dışı ofislerini kurmuştur.

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır

GRUP ŞİRKETLERİ

İLETİŞİM

İstasyon Mahallesi İbişağa Caddesi 34940
No: 4 Tuzla - İstanbul / TÜRKİYE

T: +90 216 446 66 06 (Pbx)
F: +90 216 446 43 93

Copyright 2016 © EMTA Ticaret ve Pazarlama A. Þ.