ŞİRKETLER / EMTA ENERJİ

EMTA ENERJİ

Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması listesinde bulunan EMTA Grup şirketleri. 1974 yılında EMTA A.Ş. adı ile kurulduğu günden bugüne kadar gelişimini enerji üretim, iletim ve dağıtım sektörünün en güvenilir ve saygın şirketi olmak misyonu ile devam ettirmektedir.   

Bugün itibari ile faaliyetlerimiz, sektör ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran alanında uzmanlaşmış ve değerli müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek amacında bulunan; üretim, taahhüt ve ticaret şirketlerimiz tarafından icra edilmektedir.  

EMTA ENERJİ, yurt içi ve yurt dışında, kamu kuruluşları ve özel yatırımcıların, enerji üretim santralleri projelerine anahtar teslim müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Bu doğrultuda ilgili tüm kamu kuruluşlarının yeterliliklerini şirket bünyesine kazandırmış olup, Türkiye haricinde Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika pazarlarında anahtar teslimi projelerde ana yüklenici sıfatı ile projeler ifa etmiştir. Şirketin ana hedefi, yurt içindeki sektörel öncü firma konumunu korumak ve yurt dışı pazarlarda yeni iş alanları geliştirmektir.

Detaylı Bilgi İçin; emtaenergy.com

GRUP ŞİRKETLERİ

İLETİŞİM

İstasyon Mahallesi İbişağa Caddesi 34940
No: 4 Tuzla - İstanbul / TÜRKİYE

T: +90 216 446 66 06 (Pbx)
F: +90 216 446 43 93

Copyright 2016 © EMTA Ticaret ve Pazarlama A. Þ.