ŞİRKETLER / EMTA DIŞ TİCARET

EMTA DIŞ TİCARET

EMTA Elektrik Makine Ticaret A.Ş. kurulduğu 1974 yılından bugüne, enerji iletim ve dağıtım sektörünün önde gelen ve saygın şirketlerden biri olmakta, vizyonu ve küresel enerji ağının kurulmasındaki sorumluluk ve görevlerini göz önünde bulundurarak gelişimini devam ettirmektedir.

Bugün itibariyle faaliyetlerimiz, sektör ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kurulan, her biri alanında uzman ve müşterilerimize yüksek kalite hizmet sunmak amacındaki EMTA Üretim, Müteahhitlik ve Ticaret İştiraklerince yürütülmektedir.

EMTA Şirketler Grubunda bulunan EMTA KABLO, EMTA ENERJİ, EMTA DIŞ TİCARET ve EMTA TİCARET firmaları, küreselleşme, kurumsallaşma ihtiyacı, yeni nesillerin yönetim kademesinde yer alması ve operasyonların şeffaflaştırılması gibi önemli etkenler gözetilerek yapılandırılmıştır.

EMTA KABLO, Kadirli/Osmaniye/Türkiye’deki Kadirli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan, yıllık 60.000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikasıyla, alüminyum iletken ve kablo imalatı alanlarında Avrupa ve Orta Doğu’nun önde gelen üreticilerinden biri konumundadır.

Detaylı Bilgi İçin; emtaglobaltrade.com

GRUP ŞİRKETLERİ

İLETİŞİM

İstasyon Mahallesi İbişağa Caddesi 34940
No: 4 Tuzla - İstanbul / TÜRKİYE

T: +90 216 446 66 06 (Pbx)
F: +90 216 446 43 93

Copyright 2016 © EMTA Ticaret ve Pazarlama A. Þ.