ŞİRKETLER / EMTA TİCARET

EMTA TİCARET

EMTA Ticaret ve Pazarlama A.Ş
EMTA, Enerji İletimi ve Dağıtımı Sektöründe 1974 yılından bu güne hizmet vermekte olup, faaliyetlerimiz, değerli müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek amacında bulunan, üretim, taahhüt ve ticaret bağımlı şirketlerimiz tarafından icra edilmektedir. 
Faaliyet alanlarımız; 
•    Alüminyum iletken ve alüminyum ara ürün imalatı
•    Enerji iletim hattı ve trafo merkezi, orta gerilim dağıtım şebekesi ve otoyol aydınlatması projelerinde malzeme satış ve pazarlama faaliyetleri
•    AG şalt malzemeleri ve elektrik panoları satış ve pazarlama faaliyetleri 
Ülkemiz enerji iletim ve dağıtım sektörünün, yerli sermayeli en köklü ve güçlü kuruluşu olarak EMTA, yurt içinde kazanmış olduğu haklı saygınlığını global markete taşıyarak, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kuzey Amerika ve BDT ülkelerinde ticari faaliyetlerini yaygınlaştırmaktadır. 
EMTA, müşterilerimizin projelerinin değerini yükseltmek ve onlara katma değer sağlamak amacıyla, güvenilir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır. EMTA’ nın faaliyet alanlarının şekillendirilmesinde stratejik yatırımcılar önemli rol oynamıştır. Bu doğrultuda gelecekte de çeşitli ve değişen yatırımcı ihtiyaçları, EMTA politika ve disiplinlerini oluşturacaktır. 
EMTA TİCARET A.Ş., kardeş ve çözüm ortağı şirketlerinin üretim kabiliyetlerindeki ürünlerin yurt içi pazarlama ve satış faaliyetlerini düzenleyen, ticaret şirketidir. Şirket, alternatiflerinden farklı olarak, değerli işverenlerine mühendislik desteği vererek, projelerine katma değer kazandırmaktadır. 

Detaylı Bilgi İçin; emtaticaret.com

GRUP ŞİRKETLERİ

İLETİŞİM

İstasyon Mahallesi İbişağa Caddesi 34940
No: 4 Tuzla - İstanbul / TÜRKİYE

T: +90 216 446 66 06 (Pbx)
F: +90 216 446 43 93

Copyright 2016 © EMTA Ticaret ve Pazarlama A. Þ.