Anahtar Teslim Projeler / EPC

EMTA, 1974’ten bu yana 5 kıta ve 50′ den fazla ülkede Türkiye, Kanada, Irak, Libya, Türkmenistan, Cezayir, Sudan başta olmak üzere farklı ülke ve coğrafyalarda 2000 MW’tan fazla enerji projesi gerçekleştirmiştir.

EMTA, 50 yıllık sektör tecrübesi ile güçlü finansal yapısı ve uzman iş gücü ile ulusal ve uluslararası elektrik üretim ve iletim ve dağıtım pazarlarında saygın bir şirketler grubu haline gelmiştir.

EMTA en saygın global mühendislik, tedarik ve inşaat şirketlerinden biridir. Şirketimiz, Türkiye’de anahtar teslimi çözümler sunarak sürdürülebilir bir geleceğin mühendisliğine odaklanmakta, uzun vadeli gelişme ve ekonomik büyümeyi teşvik eden çeşitli süreçler ve enerji endüstrilerinde global bir müşteri tabanına; yenilikçi tasarım ve proje yönetimi çözümleri sunmaktadır.

EMTA uluslararası pazarların enerji ihtiyaçlarına hizmet vermeye yoğun bir şekilde odaklanmıştır ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da büyük enerji santrali projeleri yürütmekte ayrıca yüksek verimli enerji santrali yapım teknolojisine büyük önem vermektedir.

Temel hedefimiz; danışmanlık, mühendislik, yürütme, işletmeye alma, proje finansmanı, inşa ve operasyonel hizmetler, yedek parça yönetimi ve satış sonrası hizmetleri içeren tek bir sözleşmeyle “One Stop Shop” konsepti sunarak müşterilerimize katma değer yaratmaktır. Bu, müşterilerimize Proje yatırım planlarını güvenilir ve deneyimli bir EMTA Enerji ekibinin yardımıyla kontrol etmeleri için stratejik bir avantaj sağlar.

Detaylı Bilgi İçin; emtaenergy.com

Emta Group

Enerji Sektöründe 50 Yıllık Tecrübe