SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Eğitime, Bilime, Sanata, Spora, Sürekli Gelişime ve Ülkemiz Gençlerine değer veren EMTA A.Ş. tarafından Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında 1997 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Osman KARABAĞ önderliğinde memleketleri Ezurum’da babaları Nevzat KARABAĞ adına Anadolu Öğretmen Lisesi olarak bir okul yaptırılmış ve Millî Eğitim Bakanlığı’na devredilmiştir.
Bugün 27 derslik, 1 Kütüphane, Fizik- Kimya- Biyoloji-Bilgisayar Laboratuvarları ve Dil – Fen Bilimleri – Sosyal Bilimler Teknoloji sınıfları ve 300 öğrenci kapasiteli pansiyonu ile yüzlerce öğrencisine eğitim ve öğretim imkanı tanıyan okulumuz her yıl Türkiye genelinde dereceye giren başarılı öğrenciler yetiştirmektedir.
 
Ülke çapında dereceye giren öğrencilerimize yine şirketimiz tarafından başta başarı bursu olmak üzere çeşitli destekler sağlanmaktadır.
 
T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ERZURUM PALANDÖKEN NEVZAT KARABAĞ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ hakkında daha detaylı bilgi almak için http://nkaol.meb.k12.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 
Emta Şirketler Grubu ayrıca diğer okullarda okuyan lise ve üniversite öğrencilerine de Başarı Bursu desteği sağlamakla birlikte Ar-Ge yarışmalarında proje ve takım sponsorlukları ile ülkemiz gençlerine verdiği değeri göstermektedir.
 
Aynı zamanda spora da katkılarda bulunan EMTA Şirketler Grubu, Türkiye Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi C Grubunda mücadele eden AS Kadirli Spor Kadın Basketbol Kulübüne EMTA KABLO sponsorluğunda destek olmaktadır.
 
Çağdaş, Ahlaklı, Bilgili ve Kültürlü Gençler Yetiştirmeyi Sorumluluk Kabul Eden Şirketimiz Her Platformda Ülkemizin Geleceği Gençlere Destek Olmayı Sürdürmektedir.