Hakkımızda

EMTA şirketler grubu 1974 yılından bu güne Enerji üretimi, İletim hatları ve elektrik dağıtım sektöründe hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan Ticaret, Üretim ve Müteahhitlik firmalarıyla sektörde öncü bir marka haline gelmiştir.

EMTA, 1974 yılında EMTA Elektrik Makine Ticaret A.Ş. sıfatı ile kurulduğu günden bugüne kadar gelişimini, enerji iletim ve dağıtım sektörünün en güvenilir ve saygın şirketi olmak vizyonu ve global enerji iletim ve dağıtım ağının kurulmasındaki sorumluluk ve yükümlülüklerini göz önünde bulundurarak devam ettirmektedir. Bugün itibarı ile faaliyetlerimiz, sektörel ihtiyaçlar göz önüne alınarak, hizmet alanında uzmanlaşmış ve değerli müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek amacında bulunan, üretim ve taahhüt bağımlı şirketlerimiz tarafından icra edilmektedir.

EMTA Kablo, Kadirli/Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, yıllık 60.000 ton mamul üretim kapasiteli fabrikası ile, alüminyum filmaşin, tel, iletken ve güç kabloları üretiminde Avrupa ve Ortadoğu’nun önemli üretim merkezleri konumunda yer almaktadır.

İletken sektörünün yanı sıra Avrupa’nın önde gelen kablo üreticilerinin Alüminyum Filmaşin ihtiyacını karşılayan önemli bir yarı mamul tedarikçisidir.

EMTA Enerji, yurt içi ve yurt dışında, kamu kuruluşları ve özel yatırımcılara, enerji üretim santralleri projelerinin elektro-mekanik işleri konusunda anahtar teslim müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Bu doğrultuda ilgili tüm kamu kuruluşlarının yeterliliklerini şirket bünyesine kazandırmış olup, Türkiye haricinde Cezayir, Kanada, Kazakistan, Irak ve Türkmenistan marketlerinde anahtar teslimi projelerde ana yüklenici sıfatı ile projeler ifa etmiştir. Emta Enerji’nin ana hedefi, yurt içindeki sektörel lider firma konumunu korumak ve yurt dışı pazarlarında yeni iş alanları geliştirmektir.
EMTA özellikle son 10 yıl içerisinde, yerel piyasa odaklı şirket hüviyetinden, beş kıtada, yüzlerce müşterimize hizmet veren global bir şirket olma arzu ve amacı ile çalışmaktadır. Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Kuzey Amerika ülkeleri ve BDT ülkeleri, yurt içinde sağlamış olduğumuz saygınlığımızı taşımak gayreti ve çabasında olduğumuz marketlerdir. EMTA bağımlı şirketlerinin yurt dışı pazarlardaki etkinliğini ve müşteri ile direkt kontak sayısını arttırmak amacı ile Tripoli / Libya, Erbil / Irak, Vancouver / Kanada, yurtdışı şirketleri veya yurt dışı ofislerini kurmuştur.
Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

MİSYON

Enerji İletimi ve Dağıtımı Sektöründe, topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile çalışanların ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sürekli gelişmek, en üst seviyede kaliteli ürün ve hizmet sunmak, tüm dünyanın enerji iletim ve dağıtım sistemlerinin oluşumundan pay alarak ülkemizin ve dünya ülkelerinin gelişmesine katkıda bulunmak, bu sayede insanların yaşam kalitelerini yükseltmek ve geleceklerini aydınlatmaktır.

VİZYON

Müşteri memnuniyeti ve iş sürekliliğini en üst seviyede sağlamak
Çalışanların memnuniyet ve mutluluğunu sağlamak, bilgi, beceri ve davranışlarını sürekli geliştirmek
Tüm ürün ve hizmetlerde kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek
Bu sayede
Enerji İletimi ve Dağıtımı Sektöründe dünyada en büyük kuruluşlardan birisi olmak ve EMTA’yı dünya markası yapmak

EMTA ŞİRKETLER GRUBU

EMTA şirketler grubu 1974 yılından bu güne Enerji üretimi, İletim hatları ve elektrik dağıtım sektöründe hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan Ticaret, Üretim ve Müteahhitlik firmalarıyla sektörde öncü bir marka haline gelmiştir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

50 yıllık tecrübe, üretim gücü ve uzman kadromuz ile projelerinize değer katacak basit, hızlı ve esnek çözümler sunmaya hazırız.

Üretim Gücü

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Uzman Kadro

Sektör Becerileri

Sektör profesyonellerimiz, her bir müşterinin işi ve sektörü hakkında derin bir anlayışa sahip daha iyi fikirler ve çözümler sunabilmektedir.

Müşteri memnuniyeti

100%

Çalışan Memnuniyeti

100%

İş Sürekliliği

100%

MÜŞTERİLERİMİZ NE SÖYLÜYOR

1 +

Müşteri Memnuniyeti

VİZYON

Müşteri memnuniyeti ve iş sürekliliğini en üst seviyede sağlamak
Çalışanların memnuniyet ve mutluluğunu sağlamak, bilgi, beceri ve davranışlarını sürekli geliştirmek Tüm ürün ve hizmetlerde kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek
Bu sayede,
Enerji İletimi ve Dağıtımı Sektörü’nde dünyada en büyük kuruluşlardan birisi olmak ve EMTA’ yı dünya markası yapmak

MİSYON

Enerji İletimi ve Dağıtımı Sektörü’nde, topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile çalışanların ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sürekli gelişmek, en üst seviyede kaliteli ürün ve hizmet sunmak, tüm dünyanın enerji iletim ve dağıtım sistemlerinin oluşumundan pay alarak ülkemizin ve dünya ülkelerinin gelişmesine katkıda bulunmak, bu sayede insanların yaşam kalitelerini yükseltmek ve geleceklerini aydınlatmaktır.