Amacımız, şirket kültürümüze uygun, yeniliklere ve değişimlere açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, yaratıcı ve hırslı yetenekleri şirketimize kazandırmayı sağlamaktır.

EMTA


It has become a leading brand in its sector with its production and turnkey projects / EPC activities.

EMTA ŞİRKETLER GRUBU

EMTA , 1974 yılında EMTA Elektrik Makine Ticaret A.Ş. sıfatı ile kurulduğu günden bu güne kadar gelişimini, enerji iletim ve dağıtım sektörünün en güvenilir ve saygın şirketi olmak vizyonu ve global enerji iletim ve dağıtım ağının kurulmasındaki sorumluluk ve yükümlülüklerini göz önünde bulundurarak devam ettirmektedir. Bu gün itibarı ile faaliyetlerimiz, sektörel ihtiyaçlar göz önüne alınarak, hizmet alanında uzmanlaşmış ve değerli müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek amacında bulunan, üretim, taahhüt ve ticaret bağımlı şirketlerimiz tarafından icra edilmektedir

Turnkey Projects / EPC

Since 1974, EMTA has carried out more than 2000 MW energy projects in 5 continents and more than 50 countries in different countries and geographies, especially Turkey, Canada, Iraq, Libya, Turkmenistan, Algeria and Sudan.

EMTA has become a respected group of companies in the national and international electricity generation, transmission and distribution markets with its 50 years of industry experience, strong financial structure and expert workforce.

EMTA is one of the most respected global engineering, procurement and construction companies. Our company focuses on engineering a sustainable future by providing turnkey solutions in Turkey, with a global customer base in various processes and energy industries that promote long-term development and economic growth; offers innovative design and project management solutions.

EMTA is intensely focused on serving the energy needs of international markets and carries out major power plant projects in Europe, the Middle East and Africa, with great emphasis on high-efficiency power plant construction technology.

Our main goal is; To create added value for our customers by offering the “One Stop Shop” concept with a single contract that includes consultancy, engineering, execution, commissioning, project financing, construction and operational services, spare parts management and after-sales services. This gives our customers a strategic advantage to control their Project investment plans with the help of a reliable and experienced EMTA Energy team.

Conductor and Cable Production

Being aware of the growth potential and necessity of the energy sector, EMTA continues its investments in human resources, technology, capacity increase and innovation. As EMTA, all Aluminum conductors and cables we produce are min. It is produced from aluminum ingots of 99.7% purity and above. EMTA KABLO, known as a strong and reliable manufacturer especially in the European, African and Middle Eastern markets, produces Aluminum Rod/Wire Rod (9.50mm – 12mm – 15mm), Aluminum Wires (1.70mm – 5.40mm) and AAC used in transmission lines and distribution networks. produces ACSR, AAAC, ACAR conductors and ABC cables.

MÜŞTERİLERİMİZ NE SÖYLÜYOR

1 +

Müşteri Memnuniyeti

Şirketlerimiz, alternatiflerinden farklı olarak, değerli işverenlerine mühendislik desteği vererek,

projelerine katma değer kazandırmaktadır.

Emta Grup Şirketleri

EMTA şirketler grubu 1974 yılından bu güne Enerji üretimi, İletim hatları ve elektrik dağıtım sektöründe hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan Ticaret, Üretim ve Müteahhitlik firmalarıyla sektörde öncü bir marka haline gelmiştir.

Bize Ulaşın !

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın

  Müşteri SSS

  Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize sorun, size mümkün olan en kısa sürede yanıt verelim Şimdi bir soru sorun!

  EMTA, 1974 yılında EMTA Elektrik Makine Ticaret A.Ş. sıfatı ile kurulmuştur.

  Müşteri memnuniyeti ve iş sürekliliğini en üst seviyede sağlamak
  Çalışanların memnuniyet ve mutluluğunu sağlamak, bilgi, beceri ve davranışlarını sürekli geliştirmek
  Tüm ürün ve hizmetlerde kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek

  Bu sayede,
  Enerji İletimi ve Dağıtımı Sektörü’nde dünyada en büyük kuruluşlardan birisi olmak ve EMTA’ yı dünya markası yapmak

  Enerji İletimi ve Dağıtımı Sektörü’nde, topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile çalışanların ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sürekli gelişmek, en üst seviyede kaliteli ürün ve hizmet sunmak, tüm dünyanın enerji iletim ve dağıtım sistemlerinin oluşumundan pay alarak ülkemizin ve dünya ülkelerinin gelişmesine katkıda bulunmak, bu sayede insanların yaşam kalitelerini yükseltmek ve geleceklerini aydınlatmaktır.

  Blogumuzda Neler Oluyor?

  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin! Gerektiğinde fiyat teklifi verebilmemiz için bu aşamada
  bütçeniz hakkında kabaca bir fikir sahibi olmak her zaman iyidir.

  Fields of Activity

  EMTA group of companies has been serving in the energy production, transmission lines and electricity distribution sectors since 1974. It has become a leading brand in the sector with its Trade, Production and Contracting companies.